Transport drogowy - MKW Suchecki

Oferujemy kompleksowe usługi transportu drogowego towarów z wykorzystaniem ciągników siodłowych i wielu rodzajów naczep dostosowanych do specyfiki przewożonego towaru. Realizujemy transporty zarówno na trasach krajowych, jak i zagranicznych obejmując zasięgiem działania większość krajów europejskich. Wieloletnie doświadczenie, nowoczesny tabor, sprawne procesy i procedury dają gwarancję świadczenia usług transportowych na najwyższym europejskim poziomie. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

Zapoznaj się z nami

MKW Suchecki to rodzinne przedsiębiorstwo z Ostrołęki działające prężnie na krajowym i międzynarodowym rynku transportu towarów. Początki naszej działalności sięgają roku 1984 kiedy w naszej rodzinie pojawił się pierwszy samochód ciężarowy. Bazując na doświadczeniu i wiedzy dwóch pokoleń kierowców i spedytorów, w 2011 powołaliśmy do życia spółkę MKW Suchecki, którą od tego momentu sukcesywnie rozwijamy, budując zarówno kapitał ludzki jak i materialny oraz systematycznie poszerzając naszą ofertę. Pracujemy wszyscy razem, rodzinnie, bo firma to nie tylko nasza praca, ale całe nasze życie, a w realizacji codziennych wyzwań przyświeca nam dewiza – “nie ma dla nas rzeczy niemożliwych”.

0
PRZEJECHANYCH
KILOMETRÓW ROCZNIE
0
WYKONANYCH
ROCZNIE ZLECEŃ
0
przewiezionych rocznie ton
0 %
zadowolonych klientów
0
dostępnych środków transportu

Historia

Transportem towarów zajmujemy się od 1984 roku przechodząc stopniowo od jednoosobowej działalności do firmy zatrudniającej ponad 100 osób.

Certyfikaty i referencje

Stale poszerzamy naszą wiedzę, zdobywamy nowe doświadczenia, umiejętności i uprawnienia aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

Nagrody i wyróżnienia

Nasze wartości, zasady, zaangażowanie i ciągły rozwój zaowocowały wieloma nagrodami i wyróżnieniami zdobytymi w Polsce i zagranicą.

CSR

Pracujemy z ludźmi i blisko ludzi dlatego aktywnie włączamy się w działania na rzecz pracowników, społeczności i środowiska w którym żyjemy.

Aktualności

Lorem ipsum

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur

Czytaj więcej »

Lorem ipsum

dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do

Czytaj więcej »

Zaufali nam